| Anonim12t a întrebat:

Site de automobile in Germania? De unde gasesc ce sa cumpăr? Sau anumiti dealeri

2 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Dacă vrei să mergi în Germania, găsești mașini în Parcuri auto. Există cum exista și în România.

În România, majoritatea mașinilor din parcurile auto sunt din Germania, Austria etc... Poți merge, îți alegi masina care o vrei și nu mai ai alte probleme și bătăi de cap. Dacă nu o au pe stoc, faci o comandă iar ei ți o vor aduce.

Dacă o cumperi de acolo, sunt mai multe riscuri și bătăi de cap.

În parcurile auto, preturile sunt destul de ok... Poți cauta pe site-urile parcurilor auto din orașul tău, pentru că cu siguranță există.

Ei vor face toate procedurile necesare. Tu trebuie doar să semnezi niște acte de cumpărare. Ei te vor ajuta și cu înmatricularea și cu restul actelor.

| mazaroi a răspuns:

Mobile.de