| piticu888 a întrebat:

Stie careva cum este drumul Bucuresti-Brasov-sibiu-deva? Sunt gropi? Multumesc.

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Pe Brasov sibiu deva am fost eu si nu mi s-a parut sa fie nasol, adica a fost ok...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost Bucuresti - Brasov acum vreo 2-3 ani si drumul mi s-a parut destul de bun, nu am dat de vreun muzeu de gropi. Acum presupun ca l-au intretinut si ei.

| Braunion a răspuns:

Gropi sunt peste tot, inclusiv pe autostrazi. De petice nu mai vorbesc.
Intrebarea e cate gropi sunt, nu daca sunt.
Drumul Bucuresti-Brasov e bun, cu putine gropi. Pe celelalte n-am fost recent asa ca nu ma pronunt.

Răspuns utilizator avertizat
| ioana1988 a răspuns:

L-am facut acum o saptamana.Este ok.

| AgathaRo a răspuns:

Pe judetul Brasov drumurile sunt super ok in afara de mun Codlea ala e putin dezamagitor.