| dyermaker a întrebat:

Stie cineva cat consuma un Subaru Forester in oras. Motor 2.0 benzina, aspirat.

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Motor pe benzina, masina 4x4 permanent, aproximativ 1, 5 tone, bara la bara... minim 12% consum in oras daca iesi la plimbare seara cand nu este aglomerat! NU te mint, daca vei intra in posesia ei vei vedea!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum conduci, dar sigur sare de 10-12

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Consumul de combustibil - în oraş (urban) 13.3 (13.7) l./100 km.

| 83Cosmin a răspuns:

Undeva intre 12 si 17 poate 18 depinde cum mergi cu ea si de trafic.