| andreey2030 a întrebat:

Stie cineva un electrician auto in galati? Sau un service unde pot monta un casetofon auto?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vad ca este service Automeister si la voi, il recomand. Am lucrat la un service tot sub franciza Automeister, dar in alta parte a tarii, si era o "adunatura" de meseriasi buni. Am apelat de nevoie la serviciile unui alt service Automeister, la fel, meseriasi buni si acolo.
Deci, iti recomand sa incerci si la tine in oras http://www.automeister.ro/service/107/auto-tivoli-tecuci/