| Nokitochikushi a întrebat:

Stiti un site de unde pot cumpara/ gasi sau de unde pot lua niste jante ca acestea? http://www.youtube.com/watch?v=4eWPZoXgXwM&feature=relat ed poate sa fie si de bicicleta dar cu modele de astea cu spite"spite dese"
dau funda! urgent;))

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca esti din Bucuresti poti gasi pe Calea Vitan Barzesti, Nr. 5A langa hotel Rin, dar se aduc pe comanda doar si nu sunt deloc ieftine trebuie sa te astepti la un pret de aproximativ 350-400 euro!