| anonim_4396 a întrebat:

Taxa de poluare se plateste anual sau cum?

de ce as alege o vopsea metalizata in locul uneia normale?

avantaje si dezavantaje la cumpararea unei masini noi?

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Pai taxa de poluare o platesti o singura data, daca masina respectiva nu este inmatriculata pe teritoriu Romaniei!
O vopsea metalizata este mai buna.De ce? pentru ca arata mai frumos, si din punct de vedere estetic este mai usor de ingrijit!
In legatura cu masina nou:Avantaje. Ii nou altceva de zis nu este de spus!
Dezavantajetongueretul de revanzare automat a scazut cum ai cumparat'o din show-room, si daca nu ai bani suficienti pentru o masina nou buna, atuncea mai bine iti iei una Second Hand gen VW Audi si ii mai buna decat una noua gen Fiat, Dacia!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat