| tudorviorel a întrebat:

Toti care au masini si isi dau cu parerea pe aici nu au vazut la nimeni nu foloseste nimeni amplificatorul cuantic care reduce consumul de combustibil la masina

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca am consum de 5% in oras cu loganul cat imi poate reduce? Merita investitia? Are si contraindicatii adica loveste in injectoare sau in pompa?

| AgathaRo a răspuns:

Nu ai cum sa reduci cu diferite "dispozitive" pe magnet consumul de combustibil. Mai degraba schimba filtre/ulei/bujii decat sa dai niste bani si sa constati ca e o mare "porcarie"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

And the question sir?

| tudorviorel explică:

Daca foloseste cineva dispozitivul cuantic vezi detalii pe www davidoni.ro