| Ely_Ela_1984 a întrebat:

Trebuie sa te inregistrezi pe mercador.ro pentru a adauga un anunt acolo?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Si nu merge greu cu nici unul computerul. La mine merg la fel si Mercador (OLX acuma) si Tocmai.ro.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa-l adaugi pe tormai.ro. Fostul mercador, actualmente olx.ro, este mult mai naspa, se si incarca mai greoi, si nu e la fel de bine organizat big grin

| fuzzer a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont, cu adresa de yahoo, pe urma vei putea incarca anuntul dorit.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Da. Trebuie sa iti faci cont pentru a adauga un anunt pe mercador.ro. happy Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| IonutSavu97 a răspuns:

Da