| electricianviitor a întrebat:

Un electrician auto care are atelier propriu si lucrari de calitate, ce parere aveti poate castiga 2500- 3000lei pe luna?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Depinde cat de mare e orasul, de masini si de buzunarul clientilor.in general, nu prea se pricep, cam bajbaie, daca devii unul bun ai mari sanse.

| Koss01 a răspuns:

Daca esti un mecanic cunoscut si te pricepi foarte bine la mecanica normal ca o sa ai multi clienti si depinde cati clienti are si da face 3000 lei pe lunawinking