| Flowwz a întrebat:

Unde este siguranta la Alfa Romeo 156, pentru ventilatorul de la AC?

2 răspunsuri:
| BESTNICK a răspuns:

Http://www.alfaamore.ro/alfa-romeo/category/modele-alfa-romeo/156/ iti apare sa dascarci pdf si acolo ai manualul.succes

| FurtunaDiesel a răspuns:

Un manual complet gasesti aici http://www.alfaamore.ro/files/bh00ooo/Manual_alfa_156_ro.pdf si la 156 chiar nu mai retin exact unde este dar la Alfa Romeo Mito stiu ca este chiar langa releul de la aerul conditionat, langa compresorul de aer!