| Clever a întrebat:

Unde gasesc o Dacie papuc de inchiriat?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai cam asta ar fi singura solutie, cineva particular sau o firma de transport bagaje, parerea mea este ca daca gasesti un particular dispus sa o inchirieze iesi la jumatate din pret sau chiar mai bine de atat daca vrei si sofer mai ales... oricum poti posta pe 4tuning fiindca sunt multi acolo care ofera asemenea servicii, sau pe forumul 4x4, atevisti sau motociclism fiindca si acolo sunt multi cu firma de transport motocicleta, piese etc si inchiriaza masini la preturi foarte bune!

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra63 a răspuns:

Cauta la firme de inchiriat sau transport sau cineva particular

| Clever explică:

Am gasit pe facebook "Transport bagaje"

| Clever explică:

Am gasit Dacia papuc de inchiriat cu sofer la super pret. e foarte avantajos, nu percepe nici un fel de garantie. mi-am transport bagajele (frigiderul, masina de spalat, aragazul, canapeaua si inca vreo cativa saci cu haine etc) cu doar 50 lei! :X Va recomand cu incredere. gasiti aici daca va intereseaza www.transportdaciapapuc.wordpress.com