| Myr3ll1994 a întrebat:

Unde se gaseste motorasul de incalzire de la dacia 1310? In ce zona a masini?

Răspuns Câştigător
| TenZo a răspuns:

Pentru a gasi motorasul de incalzire de la dacia 1310 trebuie sa dai josbordul din partea dreapta a masini (unde este volanu) dupa ce l-ai dat jos o sa il vezi undeva in spate

1 răspuns:
| IONYUTZ a răspuns:

Daca nu vrei sa dai torpedoul jos suna la un mecanic specialist sau uita-te in partea dreapta jos sub torpedo (baga mana acolo si o sa dai de ceva, ala e motorasul).