| NuConteazaShinee a întrebat:

Va rog frumos un lucru.
Spuneti-mi si mie ce se va intampla la testul psihologic in cadrul inceperi scolii de soferi.
Adica ma refer ce fel de intrebari vor fi si ce ma vor pune sa fac.
Multumesc anticipat si va rog sa fie cat mai argumentat.
Logic ca voi da si funda dar va rog frumos argumentati.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Testul psihologic este foarte usor, il vei da pe calculator si nu va cuprinde niciun fel de intrebare, doar niste jocuri sa le spun asa! Vei simula conducerea unui autovehicul pe calculator, ti se va testa atentia, capacitatea de a lua o decizie corecta intr-un timp cat mai scurt etc. Nu iti face nicio problema!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi placuta!