| pamparam20 a întrebat:

Vand jante aliaj 16"'pentru BMV seria 3 din 2002. se potrivesc si pe seria 3 din 95. pret 300 Euro negociabil. care ii interesat sunati la numarul 0760818064. va rog urgent dar lasati-mi intai un mesaj inainte sa sunati ca sa stiu ca nu raspund la nr necunoscute. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Păpușă nu este site de vînzări auto, vezi okazii.ro.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Doar de curiozitate. Ce jante sunt alea daca merg si pe seria 3 din 2002 si pe seria 3 din 1995? Ce molde de janta? Nu te supara dar cred ca sunt intr-un prezon ca sa se potriveasca laughing