| anonim_4396 a întrebat:

Voi cat timp ati facut scoala de soferi? Legislatia cu traseul?

3 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

O luna

| RzV28 a răspuns:

Fiecare scoala are programul ei, legislatia o faci in 3 saptamani, maxim o luna iar orele de condus le stabilesti in functie de timpul tau cu instructorul, ai 30 de ore si faci 2 ore pe zi, asa ca in 2-3 saptamani rezolvi si condusul. Mai mult o sa dureze asteptarea pentru traseu, de obicei te programeaza peste o luna. Succes si sa tii permisul numai la tine in buzunar!

| Andreea11989 a răspuns:

Cam o luna si jumatate