| theROOcKsTArr a întrebat:

Volkswagen amarok, passat, transporter kombi, transporter caravelle, caddy kombi, touareg sau tiguan? de ce?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| razvanyoung a răspuns:

Daca asi avea o familie mai numeroasa cu siguranta as alege Caravelle, daca asi avea o afacere as alege Passat sau Touareg, dar ca om normal Tiguan!

Insa eu bat mai mult la Audi :X!

| Sofer a răspuns:

Vw Tiguan e perfecta pentru o familie.

| Rio4cwalk a răspuns:

Tiguan pentru ca arata caloomea e destul de mare, are garda la sol la fel de mare..., are comenzi destul de misto si nu este asa de voluminos ca touareg