| PONCEVAD a întrebat:

Vreau o parere despre W SHARAN 1996 262500km 90cp

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este ok masina ok cu un motor oarecum de utilitara deci fiabil dar sa nu te astepti sa traga orice pui in ea deoarece are un motor destul de mic pentru greutatea masinii si confortul nu da pe dinafara dar in rest ca fiabilitate si durata de viata este o masina foarte buna!

| octavian1992 a răspuns:

Vw sharan da intr-adevar masina cu motor micut pentru gabaritul ei dar in acelasi timp foarte puternic si rezistent in general motoarele 1.9 TDI sunt exceptionale. Daca ii dai ce ii trebuie si aici ma refer la schimbul de ulei schimbat periodic si bineinteles si curelele nu o sa ai probleme cu el.