| rob3093 a întrebat:

Vreau sa actualizez hartile la masina si tot ce gasesc pe net costa bani, stie careva orice legat de ceva gratis, e un Opel Astra J 2013 si sistemul de navigatie se numeste Navi 900.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

El vrea hărţi moca pentru navigatia de la masina nu documentelaughing Sef, nu gasesti nimic gratis ca alea is gandite sa fie pe bani, si nu prea pune lumea moca pe net.

| Catrice a răspuns:

Folosești și tu google maps ca tot omuhee hee

| NLS a răspuns:

Si eu am tot Opel Astra, modelul K, dar tot Navi 900 parca are.
Am testat sistemul de navigatie, cel Google de pe orice Android mi se pare mai bun, si e gratuit, asa ca, traiasca telefonul.

Pentru unele situatii, (de exemplu vrei sa stii ce blocaje sunt in fata) Waze e cel mai folositor.

Nu o sa gasesti actualizare de harti pentru Navi 900 gratis.