| MVC a întrebat:

Vreau sa incep scoala de soferi si trebuie sa imi cumpar carte. Am gasit-o pe net pe aceasta, http://www.librariaonline.ro/......-p10075742
Credeti ca este buna?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiind din acest an va contine legislatia rutiera la zi asa ca este buna.

| LTAA a răspuns:

Se gasesc si la chioscuri de colt de strada.

| RaDuk a răspuns:

Da, este buna, dar decat sa dai banii pe ea poti lua de la cineva care a dat recent. Chiar daca este cu 3-4 ani mai veche, este buna. In general la aceste carti li se schimba decat coperta, dar decretu este la fel.