| spiga92 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care e cea mai buna carte de legislatie si chestionare pentru scoala de soferi? dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| rodik a răspuns:

Cartea asta http://www.editura-national.ro/......noua--i171 de la editura National dar editia cea mai noua ca s-au bagat intrebari din mecanica si cele vechi nu prea au intrebari din mecanica.Eu din ea am invatat si la examen am gasit intrebari cu formularea ca in carte.Si am recomandat cartea oricui am auzit ca vrea sa dea de permis.

6 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Este o carte care arata un permis auto in colt pe coperta si are si o harta cu semnele... nu stiu exact cum se chema da iti dai seama care e dupa descriere.

| Bacemi a răspuns:

Cea de la editura National este cu adevarat extraordinara. O recomand si eu oricui.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cea de la National, editia revizuita.

| Christinne a răspuns:

Cartea de la editura National cu intrabarile eihappy altceva nu te sfatuiesc... happy

| Malvina24 a răspuns:

Cumpara una care sa aiba si cd si chestionare uite niste exemple:
http://www.librarie.net/carte/permis%20de%20conducere

| Incubus a răspuns:

Cumparao pe aia pe care te pune profu ca ala stie care e mai buna nu ce gasesti pe net ici si colea ca pot fi depasite