| IonutNFS a întrebat:

Yamaha sau Honda? ce preferati?

Răspuns Câştigător
| bogdanel7 a răspuns:

Daca vrei fiabiliate alege Honda, Daca vrei putere alege Yamaha. Singura diferenta dintre cele doua este ca Yamaha are cuplul mai mare ca Honda, aproximativ la toate modelele asemanantoare. Personal nu am avut Yamaha, am avut un cbr 600rr si era bestial, putere destula, nemaipomenit si pentru un "nou venit" in lumea moto si pentru cei cu experienta.

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu prefer Honda. Se spune ca Honda este Bmw -ul Japoniei.

| simiiii a răspuns:

Yamahaa =p~love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honda

| Ryuzaki a răspuns:

Oricare dintre cele doua.Am avut o honda si am fost foarte multumit de ea.Motocicletele japoneze sunt foarte bune.

| Onutzyk a răspuns:

Ambele rolling on the floor

| MrHaipa a răspuns:

Honda happy

| bluedotz a răspuns:

Honda

| cikoo a răspuns:

Honda i mai bunawinking