| Deniz23 a întrebat:

Cu ce îmi recomandați sa mă îmbrac și sa mă încalț la un majorat pe plaja? Dress Code alb sau negru.
Multumeeesc

5 răspunsuri:
| AureliusTPU a răspuns:

Dresul negru ca nu se observa tare daca te murdaresti si bafta la majorat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata alb, seara negru.

| christall a răspuns:

Cu ceva vaporos ca o sa fie cald. Eu as opta pentru o rochie mini alba si cu o geaca neagra sau un sacou pus pe un umar si de incaltat..niste balerini ca ii poti scoate usor din picioare daca iti intra nisip. Daca optezi pentru rochie neagra, trebuie sa iei incaltaminte neagra si prea te inchide.

| sierra1 a răspuns:

Ia-ți o fustă de culoara apusului

| JicaContra a răspuns:

In negru, cea mai buna culoare pentru un majorat sau o inmormantare