| Vichtory a întrebat:

dati-mi niste site-uri cu haine si incaltaminte de cumparat online? Funda la cele mai multe.

Răspuns Câştigător
34 răspunsuri:
| Rosalinda20 a răspuns:

Iti recomand cel mai bun site de haine, incaltaminte si bijuterii super frumoase care il folosesc si eu http://www.fashionqueen.ro,gasesti super produse la un pret accesibil pentru fiecare, tocmai mi-am facut o comanda si abia astept sa o primesc, parte buna e ca se fac livrari prin posta romana care transportul e gratuit si curier rapid 15 lei. super imi place la nebunie siteul, merita incercat