| ItsMatrix a întrebat:

Care este mai bun :

Uleiul de Argan
sau
Uleiul de Ricin

P.S - Pentru par sau altele.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| harri2000 a răspuns:

Argan. Mult mai hidratant happy funda?

7 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Sunt cam la fel. Nu am incercat de aragan doar de Ricin ca eram chel si voiam sa imi creasca repede parul fiindca frizerul a inteles gresit. In 3 saptmanai de la 0 am avut un par ca a lui Bon Jovi laughing Adica mare. Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ambele sunt foarte bune, hidratante.
Te pup!

| ionutvas a răspuns:

Wash and go

| ionutvas a răspuns:

Argan

| Florentina_7104 a răspuns:

Pentru cresterea parului uleiul de ricin este mai bun.In schimb pentru varfuri deteriorate cel de argan este excelent.De asemenea, uleiul de argan este bun si pentru fata pentru hidratare si combaterea ridurilor.

| Capriciu a răspuns:

Eu consider ca uleiul de rachin este mai benefic si mai folositor mai ales pentru par.Pa!

| Bondarel99 a răspuns:

Uleiul de ricin actioneaza doar la radacina parului pentru a-l intari si a stop caderea parului, iar uleiul de argan se foloseste pentru a repara si a fortifica varfurile in plus este bun si pentru mastile de fata.