| mircEa_4968 a întrebat:

Cine imi zice mai melut site-uri cu fotoshop onli de machiaj!?

Răspuns Câştigător
| Sabynna a răspuns:

Http://www.taaz.com/

10 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Mai melut site-uri cu fotoshop onli de machiaj

Răspuns utilizator avertizat
| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

Www.taaz.com, aici ai si peruci si iti poti schimba si culoarea parului, Have fun!

| madvideo a răspuns:

Cauta pe google tutorials photoshop brushing. succes

| DUTCH a răspuns:

EMo? 1. esti penibila dupa nume.
2. don't pretend that you are emo, you and them suck togheter.
3. site-uri -site-uri, dar hai ca merge si cum ai spus tu. fotoshop nu stiu, dar stiu de photoshop, si onli, [ only - numai ], si nimic online, deci e offline.
lasa machiatu' si pitiponcareala de emo ca asculti manele si ceva rock-pop si gata de dai de ****, emo/pitipoanca, cacati.
alta alternativa, femeie, nu ai?

| hiphopbeatz a răspuns:

Esti jalnica=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia emo sunt analfabeti din cate vad.
melut = multe
site-uri = site-uri
fotoshop = Photoshop.
onli = online.
Inainte sa va faceti cont pe TPU, trebuie sa va testati cunostiintele de gramatica, si daca nu stiiti cumparati-va o carte de gramatica si invatati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia emo sunt analfabeti din cate vad.
melut = multe
saituri = site-uri
fotoshop = Photoshop.
onli = online.
Inainte sa va faceti cont pe tpu, trebuie sa va testati cunostiintele de gramatica, si daca nu stiiti cumparati-va o carte de gramatica si invatati.

| Cretaker a răspuns:

>Mai melut site-uri cu fotoshop onli de machiaj

wat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu prea folosesc in ultim a vreme photoshop. e mai bine sa iti arati frumusetea naturala decit cea facuta prin photoshop asta un sfat de bine iti dau si apropo de cei de mai jos care te critik' dupa scris... oamenii buni p-u ce ignoratsi aceasta persoana? o sa va simtiti mai bine sau ce? p-u a intra aici si a scrie ceva nu e nevoie de dictionar si etc, fiecare scrie cum poate si daca s-a gresit un pic la cuvintul "melut" deja trebuie sa criticati? nu e frumos deloc ceea ce faceti voi.peace~