| anonim_4396 a întrebat:

Corsetele se pot purta cu pantaloni scurti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| geohandmade a răspuns:

In principiu da. Am vazut persoane in pantaloni scurti si cu corset si le statea f bine, dar conteaza tipul corsetului(cat de elegant este).

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca atribui acest nume altui articol vestimentar. Pentru ca un corset, este acea lenjerie care iti stringe talia, iti ridica sinii si, in general modeleaza corpul, fiind purtata SUB haine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,se pot purta cu pantaloni, de obicei cu blugi, dar cu talie joasa (lungi sau scurti).
Sper ca te-am ajutat.

| Eviix a răspuns:

Da, se pot purta.

| Madii12 a răspuns:

Da,eu obisnuiam sa ma imbrac asa. Insa, pantaloni scurti sa nu fie negri.

| anca2002 a răspuns:

Da dar mai bine s-ar potrivi cu fusta

| aimspeşăl a răspuns:

Da, arata bine

| Etelca a răspuns:

Hey!
Inearca sa vezi cum iti vine, nu pe toti sta la fel.
Pa, pa! :*