| anonim_4396 a întrebat:

Cum descarc PhotoShine? Este gratis?

Răspuns Câştigător
| zuzukaeu a răspuns:

Eu il am, dar nu e in varianta trial... e free. Ddaca nu il gasesti ti-l dau eu. Lasa mp daca ai nevoie de ajutor!

76 răspunsuri:
| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

As dori si eu varianta free de la photoshine...cum as putea face rost de ea? ma poate ajuta si pe mine cineva? doresc sa mi-l trimita si mie cineva, va rooogggg

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Numele meu este laura si as vrea si eu varianta free...cum as putea face rost de ea? mi l-ar putea da si mie cineva? va roooooooggggg

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Zuzu, da-mi si mie id-ul tau ca sa imi trimiti si mie photoshine-ul te rog frumos

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Zuzu da-mi si mie id-ul tau ca sa imi trimiti si mie photoshine-ul te rog frumos

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Zuzu, vreau sa-mi trimiti si mie te rog frumos photoshine-ul...id-ul meu este : swetie_girl37

| deyutza_9149 a răspuns:

Vreau si eu programu asta de editat pozek am auzit ca-i fain...care il are sa mi-l dea sh mie.lasiti id care il are

| deyutza_9149 a răspuns:

Cine poate sa-mi trimita si mie programul de editat poze photoshine va roooooogggg...
:d:d:duitati adresa mea d mail deea.alexandra94@yahoo.com...cine il are sa ma contacteze

| viper334u a răspuns:

Salutare. Ma numesc Vali.si vreau si eu daca se poate varianta free de la photoshine... ma poate ajuta cineva?
id-ul meu e gligor_valerian2005@yahoo.com
multumesc mult

| getutza_6965 a răspuns:

Buna am si eu o rugaminte la zuzu, vreau si eu proga ala de modificat poze k l-am avut in varianta trial si imi pare rau de el ca era tare bun. te rog frumos.id meu este:georgica2201@yahoo.com

| andreea_8199 a răspuns:

Si eu il caut full versio

| scuby58 a răspuns:

Vreau si eu photoshine ca mi a expirat te rog trimitemil si mie id meu e scuby58

| lilu10 a răspuns:

ZUZU te rog din suflet da-mi si mie photoshine free. lili_ag_2006@yahoo.es. multumesc

| ancad a răspuns:

Zuzu imi trimiti si mie te rog programul photoshine ca am avut trial si acum nu mai merge si mi-a placut ff mult ancad20032003@yahoo.com

| andr33a_9268 a răspuns:

Vreau si eu photoshine in varianta free...plsss

| pitica_1921 a răspuns:

Buna.vreau si eu programu asta.il caut de mult timp si nu pot sa descarc.cine ma poate ajuta la id copil_rasfatat95

| silviana a răspuns:

Cine ma poate ajuta ca sa mi-l descarcbig grinbig grinbig grin