| DaRaspund a întrebat:

Cum miroase parfumul Giordani de la Oriframe?

4 răspunsuri:
| vladflorin a răspuns:

Fainbig grin mie unu imi place.

| iGabrielG a răspuns:

Miroase frumos multi colegi de-ai mei si-au cumparat parfumul acesta big grin

| AndreeeaConstantin a răspuns:

L-am avut cativa ani. Sa stii ca mi-a placut foarte tare, insa mi-e f greu sa ti-l descriu. Are un miros mai tare dar finut. Nu stiu ce varsta ai tu, dar e cumva de femeie parfumul. Mai sobru putin. happy Incearca sa iei legatura cu cei care distribuie produsele Avon. Sigur te vor ajuta cu o mostra.

| Eddyy a răspuns:

E un parfum fin, delicat pe placul femeilor. Merita cumparat