| anonim_4396 a întrebat:

Dintre mov, roz si albastru care este culoarea preferata?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Fiecare pe placul lui, toate aceste culori se poarta vara asta. Depinde si de genul culorii. Mov imi place cel inchis (este culoarea mea preferata).roz imi place inchis (spre mov).si albastru spre alb si albastru electric. Vara asta se poarta orice culori vii. Si. dupa parerea fiecaruia. daca unei persoane ii place o culoare care noua nu ne place nu il putem contrazice, pentru ca fiecare avem pareri si gusturi diferite.

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Albastru.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Movwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mov, dar sa fie mov foarte inchis, patrunzator si cald.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastrul...mov si roz nici sa nu le vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place rozul si albastrul pentru ca este foarte frumosssss love struck mov doar daca este inchis happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastru big grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mov-orice nuanta.
Albastru-orice nuanta.
Roz-urasc culoarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate aceste culori imi plac.

| alexxandru a răspuns:

Cam nici una happy! Poate cat de cat roz! Dar nu pentru mine, asa pe altcineva happy!

| .-RaZvY-. a răspuns:

Hmmm... 1.Mov; 2. In loc de Albastru voi spune Negru... 3.Roz Toate imi plac eh, imi place si albastru big grin Acestea 4 whistling sunt culorile mele preferate big grin

| .-RaZvY-. a răspuns:

Hm... Mov... in loc de albastru zic Negru big grin Si roz.
Sunt baiat whistling si mnus pe invers chiar daca imi place roz big grin

| lexis a răspuns:

Rosu... rozul e pentru bomboanelaughing

| sexygirl a răspuns:

Eu una prefer rozul... dar nu toata lumea e ca mine...fiecare cu preferintele lui si cu stilul de a se imbraca!

acum tu alegi ce culoare iti place sau in ce culoare te prinde mai binebig grin!

| Alinutza_6000 a răspuns:

Roz, :X ca sunt blondina si trebuie sa ma respect laughing