| FPI a întrebat:

Hei, am o intrebare despre frizuri cu pot face sa-mi stea parul perfect intins(lungime 6-7 cm) de ex. cum ii in poza asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres
am incercat si cu spuma si cu fixativ si se lasa jos dupa un timp sugestii?

2 răspunsuri:
| denisutza99h a răspuns:

Poi normal ca n'o sa reziste mult, avand in vedere ca si de la caldura se lasa in jos happy. Pune spuma si incearca sa pui fixativ dupa, asa ar putea rezista putin mai multwinking Sper ca te'am ajutat :* Funda? :d

| afrodita3333 a răspuns:

Placa in primul rand si mult mult mult fixativ