| Ana22229 a întrebat:

Imi trebuie o rochita pentru banchet la sfarsit de clasa a 4 am 11 ani puteti sa imi dati un site cu rochii pentru copii multumesc

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Love_Andrada_1997 a răspuns:

Si eu sunt in aceasta problema va rog sa-mi dati si mie niste sete-uri ca sa-mi pot gasi o rochita perfecta. Si eu termin clasa a-IV-a, si am si eu 11 ani. Va rog mult

| David_Mirunik_1999 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie... vreau si eu cateva modele de rochii noi

| Cristiana_Mayuca_1993 a răspuns:

Uite un site rochitata.ro.winking

| Fitter_Cristina_1976 a răspuns:

Ași dori un salt de rochițe pentru fetiță mea de 12 ani sami arătați pentru sfârșit de an scolar