| anonim_4396 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la scoala? m-am plictisit de banalii jeansi cu tricou?tongue

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Bashcheti, top, colanti, un lant coolwinking

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer.sunt in aceeasi situatie... m-am plictisit de acelasi still vreau altceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hello! Si eu sunt la scoala si caut cat mai melte tinute pentru scoala, dar cred ca pot sa iti dau cateva sfaturi! am citit cateva sfaturi date de alti prieteni si vreau sa mentionez ceva... e foarte banal sa includa tinuta ta doar o culoare ori cat ar arata de bine! eu de exemplu imi aleg tinutele dupa cum ma simt! ex:poti incerca jeansi albi cu pliuri dar ai grija sa fie pe lungimea piciorului tau si foarete usor stransi jos, balerini crem cu influiente de maro, tricouri albe cu animatii haioase ne definite pe corp, si un tricot roz foarte deschis mai lung, cu nasturi pe care il poti lasa descheiat pentru a pareamai interesanta si un plus de prospetime

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imbracatyva cu ceva mai comod styl uniforma...va spun de'acum nu-mi place scoala o urasc; cand aud de ea imi vn sa vomit:-&nu o suport; chiar daca am note bune.numi place SCOALA...
luatyva si voi ceva maii leger ca sa va puteti misca, sau dakja nu aveti cumparatyva ceva de scoala:-&! va pupa salam pa pp-a

| madyy_5091 a răspuns:

Pey atunci incearca ceva mai elegant... eventual o bluzitz mai lunga cu eggeri...sau incearca o camasa cu blugi asortatzi cu niste pantofi cu toc preferabil...etc...

| Deea_6096 a răspuns:

Incearca niste pantaloni dhoti lejeri (adica cu turul jos) negri, cu o camasa cu decolteu masculin, cu un papion negru, cu o rama de ochelari cu multe pete de diferite culori, (gasesti la orice anticariat cu 2-3 lei)si cu niste bocancei din velur crem.propunerea meabig grin

| DiaDidiDiana a răspuns:

Blugi,converse all star, tricou fain, ochelari de soare:*