| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Markerul permanent se duce de pe pantaloni daca ii bag in masina de spalat?

5 răspunsuri:
| anonim123453313 a răspuns:

Da

| YahWav a răspuns:

Nu e chiar asa usor, mai bine freci cu mana cu putin vanish sau ceva detergent, doar ai grija la puterea detergentului manual e si desigur calitatea, pantalonilor si culoarea sa nu se duca. Bafta! happy

| anonimg a răspuns:

Http://www.lecombirotica.ro/......D1286.html

Pe mai multe site-uri se vorbeste ca sa-r curata cu fixativ de par:
https://www.google.ro/......ps?/search

| Crackman a răspuns:

Dupa mai multe spalari

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Daca este marker permanent, apai ramane "permanent" pe material.