| Criss143 a întrebat:

Salut! Ce este mai bun? Fashion Days sau About you?
Păreri? De ce?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Cred ca amandoi au aceleasi canale de unde le importa..in rest

| alexiulian15 a răspuns:

About You

| Werrich a răspuns:

Recomand Answear.ro

| sweetys a răspuns:

Mie îmi plac ambele, și mi-am comandat de pe ambele, doar ca la fashion am livrare în easybox și îmi e mai comod. Depinde și ce cauți și ce reduceri nimerești.

| Mirel4412 a răspuns:

E ca si cum ai intrebare care magazin e mai bun: kaulfand sau karefour, sunt doua magazine care vand haine, HAINE, poti sa le gasesti mai ieftin intr-o parte si mai scump in alta, sau scumpe pe amandoua si mai ieftin le alt site.