| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de haine stiti? vreau un site cu haine frumoase mai de varsta mea... intre anii 18-20 in genul hainelor de pe starshiners sau tako... va rog frumos dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ruxuletz a răspuns:

Bonprix

5 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Haine gen starshiners sau tako plz... am uitat sa spun asta in intrebare...

| al3x_7875 a răspuns:

Incearca si pe ocazii.ro

| lakrymotsa a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/departament-dama/pagina-23/ asta este un site de haine nu stiu daca sunt pe placul tau, dar nah...In stanga ai toate categoriile de haine.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa