| JackLime a întrebat:

Salut tuturor,

De ceva vreme caut un parfum ce îmi place, dar nu stiu cum se numește. Pot doar sa spun ca aromă lui seamănă mult cu cea din cremele Nivea doar ca este mai puternică.
Sper ca cineva pe aici știe ceva și îmi poate recomanda ceva cu aroma asemănătoare ca produsele de la Nivea.

Mulțumesc pentru răspunsuri!

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Personal nu stiu, dar daca nu gasesti aici raspunsuri...Le poti scrie site-urilor precum Sephora, Notino etc si ei vor veni in email cu niste raspunsuri...Si mai poti sa te prezinti in magazine fizice si sa le spui angajatelor despre parfumul pe care il cauti.

Success!

| Andresso a răspuns:

Davidoff?

| relian a răspuns:

Elixir laughing ala este f puternic, dar nu miroase a nivea, dar de iti plac parfumurile puternice pe asta ti-l recomand. Dior Sauvage Elixir, nu intreba de pret laughingpoate sa-ti vina rau