| pretzel a întrebat:

Unde pot gasi in iasi extensii de par?hee hee nu neaparat din par natural dar sa fie cava mai lngi happy funda:*

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

In siraj gasesti

| Anileda a răspuns:

In mall.

| christinawallberg a răspuns:

Daca va intereseaza vand extensii din par natural la un pret de criza cel mai mic pret in Romania set 10 clipsuri din par natural 100% adus din germania nu chinezesc la 200 ron setul si pot sa vi-il trimit prin posta sau prin curier rapid cum vrei am 3 nuante blond deschis 613 si blond auriu si castaniu deschis daca te intereseaza adresa mea este office.christina@yahoo.com