| andreea964 a întrebat:

A terminat cineva scoala postliceala sanitara? Cum a fost la examen,se da spaga? Exista sanse sa nu promovezi examenul, sau trece oricine?

1 răspuns:
| Stefan_Tanta_1970 a răspuns:

Buna intrebare... daca iti doresti cu adevarat Sa fii asistent medical., trebuie in primul rand Sa fii telepatic si atunci nu ai mai adresa aceste intrebari... fara ca Sa fii uman nu ai ce cauta in aceasta meserie care implica multa munca, suflet, dedicatie dpdv tot ce implica omul