| sweetela a întrebat:

Am 16 ani si in vara asta vreau sa ma angajez ca si distribuitor de pliante.Am intrebat o fata ce împărțirea pliante si a zis ca mall-ul lucreaza cu agenția de modelling.Trebuie sa fiu neaparat model? Adica sa devin unul. Eu vreau sa distribui pliante nu sa fiu model. Înafara de agenția de modeling ce alte agenții mai sunt prin mall si ma pot angaja?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta nu trebuie sa fii model.Probabil doar cei la care ai fost tu aveau cerinta asta, insa poti sa imparti pliante si de la alte firme.Incearca la Orange/Vodafone etc. si nu neaparat in mall.

Răspuns utilizator avertizat