| Buburuza_3709 a întrebat:

Sal am 14 ani si vreau sa ma angajez nu stiu part-time ca Distribuitor pliante sau la avon *sunt baiat primesc asa ceva la >avon*? cum ma pot angaja la avon sau distribuitor de pliante plss rasp (cine da raspunsuri gen : du-te la scoala...)
funda

Răspuns Câştigător
| Danutza_4434 a răspuns:

Hei e foarte buna ideea ta de a te angaja de la aceasta varsta ...si ce daca esti mai mic.nu e nici o problema.Dac tu crezi ca te descurci...dac vrei sa fi reprezentant avon incearca sa vorbesti cu cineva care este deja.si te poate ajuta si pe tine, tot ce trebuie sa fac este sa fi descurcaret. mult succes!winking

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti angaja legal, conform Codului muncii angajarea se poate face de la 16 ani ori de la 15 ani, cu acordul parintilor. Numai bine!

| bianca a răspuns:

Te pot inscrie eu la avon sunt coordonator

add bia_coolgirl94 sau avonromania1

te asteptwinking

| MARRY05 a răspuns:

Salut te poti inscrie la lady's ca reprezentant varsta minima e 14 ani
uite id meu business_ms@yahoo.com si vb mai multe!

| SamSon a răspuns:

La avon in nici un caz pentru. ca de asta se ocpua reprezentantii iar despre pliante te poti duce la posta din zona ta sa intrebi, dar mi se pare ca trebuie sa ai de la 16 in sus. oricum merita incercat! Succes!

| cristina_3183 a răspuns:

Buna.daca vrei sa castigi bani poti incerca sa castigi ca reprezentant oriflame.nu conteaza daca esti fata sau baiat...pentru mai multe detalii contacteaza-ma la adresa ciochinacristina@yahoo.co

| tzzp a răspuns:

Nu stiuwinking! dar si eu vreau sa aflu

| tzzp a răspuns:

Salut baga id by_tzp daca afli cevawinking...

| yoyo01 a răspuns:

La avon poti sa devi reprezentant, iti gasesti pe cineva care e lider la avon si te poate face reprezentant.primesti discount si produse pe care le poti vine si banii sunt ai tai.totul e sa-ti placa sa vinzi
baftawinking

| MissSunshine_1855 a răspuns:

Hey,si eu vreau acelasi lucru, si sunt fata... daca aflii, imi spui si mie:*id: miss.alecsa27 te-am :*

| cristina_5011 a răspuns:

Buna st koordonator avon si inskriu reprezentanti. Te pot inskrie ca reprezentant uei avea multe benefiki sin akelasi timp poti imparti si pliante. K reprezentant nu vei lukra decat cateva ore 2 3 ore si daca vrei vei primi si produse din partea mea poate si bani daca imi gasesti si reprezentanti. Sunama la 0769742831