| GeorgeBerbec a întrebat:

Aveti idee unde pot sa gasesc la ce se oferă admitere la fiecare facultate din Bucuresti cu fiecare specializare în parte + subiectele din anii trecuti de la fiecare materie ce trebuie admitere?
Nu am gasit pe nicăieri pe internet...

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Te referi la Universitatea din Bucuresti? Cauti facultatea care te intereseaza si intri pe site-ul ei oficial. Acolo ai detalii despre admitere. Posibil sa gasesti si subiectele din anii trecuti dar depinde de facultate daca doreste sau nu sa le publice dar un model tot cred ca trebuie sa gasesti.