| Snookerdb a întrebat:

Buna, anul acesta m-am hotarat sa intru la armata si mai precis la Parasutist comando, am dat probele de admitere le-am luat, iar acum mai am alte probe in Noiembrie (scrisul-adica limba engleza si legislatia armatei si alte probe sportive precum si orientarea turistica in teren folosind busola si harta).
Am foarte mare nevoie de ajutorul vostru, orice ajutor, sfat, orice indrumare ce ar trebui sa fac sau sa invat sunt bine venite, deoarece este foarte greu si chiar imi doresc sa intru.
Astept raspunsuri de la persoane care cunosc domeniul si stiu despre ce vorbesc, am nevoie de sfaturi si nu stiu mai exact din ce ar trebui sa ma pregatesc pentru examenul in care sunt verificate cunostintele legislatiei mapn

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te pot ajuta daca imi dai un numar de telefon in privat. Te sun eu. Am fost militar si acum sunt la pensie.