| Snookerdb a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de Legislatia Armatei, m-am inscris la fortele speciale, parasutism comando, am trecut psihologicul, sportul, interviul si analizele (analizele sunt probe eliminatorii la armata) si acum mai am niste probe in noiembrie, dintre care o proba este din Legislatia armatei, am nevoie de ajutorul vostru pentru ca eu nu gasesc si nu stiu exact ce sa caut.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi trebuit sa-ti indice legile din care sa te pregatesti.
In orice caz vezi legislatia si aici:
https://www.mapn.ro/legislatie/index.php