| ochiul a întrebat:

Sunt bune cerealale cu lapte de la tarani? big grin

15 răspunsuri:
| ochiul explică:

Sunt o persoana atat de minunata

| Celestina003 a răspuns:

Ți-au făcut ceva?

| ochiul explică (pentru Celestina003):

E doar hobby for fun ma face sa ma simt relaxat happy

Bula
| Bula a răspuns:

Te va "angaja" politia, sa pictezi in celula.

| TarFet007 a răspuns:

Micro-creierul pe care il ai nu te poate ajuta sa faci decat acest tip de lucruri. Partea buna este ca vei fi descoperit si vei plati pentru faptele tale. Partea proasta este ca atunci cand vei picta pe peretii din celulă, vei fi "fetița" altora și vei simți P |_| |_ A pe bune, fara sa mai fii nevoit sa o "pui" in poza.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Iți irosești timpul.
Ceea ce faci, ce-ți va da inapoi peste 30 de ani?

| ochiul explică (pentru TarFet007):

Iti plac sunt bune la gust?

| Simpatic a răspuns (pentru Bula):

Atunci cand se va apleca dupa sapun, va intelege faza din Filantropica "O tigara la gardian, o zi de demnitate"

https://youtu.be/lLwnbLeSm7s?feature=shared&t=24

| Simpatic a răspuns:

Asta este un troll obosit, a editat intrebarea, concluzia? bastard fara gloriewinking

| Celestina003 a răspuns (pentru ochiul):

Hmmm,da, ai dreptate într-un fel< cine știe ce rele au făcut oamenii ăia cândva laughing))

| Celestina003 a răspuns (pentru Simpatic):

La asta mă gândeam si eu ca e fake

| TarFet007 a răspuns (pentru Simpatic):

Ochiul face așa pentru că atunci când era mic mama lui nu avea lapte, așa că a supt de la tată. Și încă mai suge.

| Fatamuntilor a răspuns:

Atata vreme cat vei proceda asfel nu vei avea credibilitate in fata celorlati si nu vei primi ajutor cand cei avea nevoie.

| Darius50boss a răspuns:

Nu de juca cu focul