| anonim_4396 a întrebat:

Facultatea Ingineria si protectia mediului este buna, adica ce meserie pot sa am dupa ce termin?

2 răspunsuri:
| Satann666 a răspuns:

Nu e buna... poti sa devii inginer, iar asta nu e o meserie tocmai placuta

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Devii inginer pe probleme de mediu.Adica,de exemplu sunt unii care vor sa construiasca o fabrica de sapun in mijlocul padurii si au nevoie de o semnatura conform careia e sigur pentru mediu sapunul lor.Tu vei da acea semnatura.Cam asta faci. Facultatea e foarte buna.