| Justmeivy a întrebat:

Imi poate spune cineva va rog, din ce dau admiterea la arhitectura la Bucuresti? Am nevoie de matematica sau fizica? Spuneti-mi va rog care sunt obiectele de care am nevoie.
Va multumesc!

1 răspuns:
| AlexSescioreanu a răspuns:

Hey!
Examentul de admitere presupune doar probleme de desen tehnic și liber. Acest probe sunt eliminatorii. Media la admitere este formată din media de la bac și de la aceste probe.
Pentru mai multe informații cu privire la examen (inclusiv ajutor off-line/on-line cu desenul) îmi poți scrie pe Facebook sau insta:
https://www.instagram.com/drawing_rocks__/
Mult succes!