| Maftei_Cosmina-Luciana_2003 a întrebat:

Bună! Știe cineva de firma germana DG TIMEWORK GMBH, este serioasa?
Vreau câte mai multe detalii despre firma asta, va rog!
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i cunoaste m, fugi in Germania si cauta i.

| MihaelaDart a răspuns:

Sanse grele sa afli informatii fix pe TPU de o firma nemteasca. Intra pe grupurile cu romani din Germania si intreaba acolo. De obicei in Germania se intra doar prin leih-firma sa intri la o fabrica.

| Budoiu a răspuns:

Bună
Ai aflat ceva de firma aceasta? am un vecin care vrea sa plece printr o firma de mediere din Arad la ei, dar nu sunt convinsa ca e bine. Nu vorbește engleza și nici germana. Nu știu cum se va descurca. Mulțumesc de ajutor și sinceritate dacă știți ceva.