| Dimulescu_Catalin_1991 a întrebat:

Are cineva detalii despre firma de recrutare Makro-Mikro Consulting GmbH, pentru asistenti medicali in Germania?

2 răspunsuri:
| blackrosse91 a răspuns:

Si eu sunt interesata de firma aceasta, suna tentant ceea ce ofera ei dar tare sunt curioasa daca asigura locuri de munca in Germania sau t trezesti acolo fara nimic: fara acte, fara cazare, fara loc de munca. Ai luat legatura cu ei?

| Dimulescu_Catalin_1991 explică (pentru blackrosse91):

Buna! eu m-am retras. sunt multe lucruri care mi s-au parut dubioase.