| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

daca am terminat filologie si nu am bac din mate si nu stiu mate, imi va fi foarte greu la facultate de Marketing? Trebuie sa iau ore de mate?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Nu e greu. Facultatile din cadrul Feaa/ase sunt accesibile pentru cei de la uman. Vointa iti trebuie

2 răspunsuri:
| MagicDream a răspuns:

Nu e greu. Cel puțin dacă o faci la distanta, dai și de profesori înțelegători

| christine99 a răspuns:

Se da un examen la matematica, depinde cat de riguroasa este universitatea la care esti, totusi e un risc daca nu te pricepi la aceasta materie.