| AdyP20 a întrebat:

Caut loc de munca fara experienta. Stiti ceva ce as putea face in cluj-napoca, eu nu gasesc nimic.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Acum depinde si de varsta care o ai, daca esti minor se intelege ca nu te ia nimeni dar daca ai peste 18 ani e imposibil sa nu gasesti de munca tinand cont ca orasul tau e in topul numarul 1 la angajari din toata Romania. Du-te la biroul de somaj si acolo sunt afisate oferte de munca pentru tine dar sa ai peste 18 ani si asa sansele cresc ca sa fi angajat.